Tot Snel

Dennis Leenheers

Partner | Managing consultant

Contact

06 22 47 22 43
d.leenheers@sparkeandkeane.nl

Brigit Verschuren

Partner | Managing consultant

Contact

06 51 75 32 61
b.verschuren@sparkeandkeane.nl

Bart Kemp

Partner | Managing consultant | Operationeel directeur

Contact

06 81 71 60 75
b.kemp@sparkeandkeane.nl

Fatima Rebbah

Recruitment | Werving & Selectie | Marketing

Contact

06 83 90 02 13
f.rebbah@sparkeandkeane.nl

Roderick Francot

Partner | Commercieel directeur

Contact

06 51 26 23 21
r.francot@sparkeandkeane.nl

Lars Deneer

Founding partner | Algemeen directeur

Contact

06 54 61 26 67
l.deneer@sparkeandkeane.nl

Melt | Strijp-T

Gebouw TQ ingang 6
Achtseweg Zuid 159R
5651 GW Eindhoven
3 minuten lopen vanaf station Strijp-S. Parkeren kan gratis op parkeerplaats B. Je vindt ons via ingang 6 op de 6de verdieping (Melt).
naar boven
chevron-up